Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Stolní tenisté o Vánocích nezaháleli

Stolní tenisté o Vánocích nezaháleliHned dvakrát v čase vánočním reprezentovali stolní tenisté naši obec.

Nejprve v sobotu 17. prosince, kdy jsme se zúčastnili tradičního, již patnáctého ročního stolně tenisového turnaje O zlatou vánočku ve Vimperku. Turnaje se účastní tříčlenná družstva hrající některou ze tří soutěží okresního přeboru Prachaticka. Zálezly hrají letos ve druhé výkonnostní skupině okresního přeboru, takže opakování loňského senzačního šestého místa (turnaje se účastní dvanáct družstev) se nezdálo pravděpodobné. Tým ve složení Roman Martínek, Jiří Trojan a Vladimír Silovský byl letos oslaben o svoji oporu Jardu Trojana a tak je konečné deváté místo dobrým výsledkem. Škoda jenom těsné prohry s posíleným týmem Rohanova, kdy ani následné výhry s družstvem Libína Prachatice D a Vimperka C, už nedovolily bojovat o lepší umístění.

Posíleni vánočními dobrotami jsme v úterý 27. prosince vyrazili do Čkyně na vánoční turnaj jednotlivců, pořádaný po léta obětavě p. Janem Moulíkem, učitelem základní školy, dnes již v důchodu. I zde je turnaj rozdělen do skupiny podle výkonnosti, resp. podle toho, zda hráči hrají některou z pravidelných soutěží stolního tenisu. Ve skupině „profesionálů“ jsme letos měli pouze jednoho zástupce, na rozdíl od turnaje ve Vimperka hrál Jarda Trojan, ale nehráli Jirka Trojan a Roman Martínek. Jarda Trojan se po boji umístil na 4. místě (z devíti hráčů), turnaj vyhrál Libor Schoř, hájící barvy Svaté Maří. Nižší soutěž Zálezláci zcela ovládli. Na prvních místech (z deseti účastníků) skončili Vladimír Silovský, Lukáš Provod a Radek Pártl, dobře bojoval i František Pártl.

Zálezláci vzorně reprezentovali i při následném společném posezení, kde jsme spřádali odvážné plány do budoucna, jak rozšířit uvadající členskou základnu týmu. Není to tak dávno, kdy jsme u nás místo dnešního jednoho, postavili hned tři družstva. Nadcházející rok ukáže, do jaké míry se nám naše plány podaří naplnit.

 

_MG_5305_(1024_x_768).jpg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů